Home » Ä14 KÕ, K14 KÕ, R14 KÕ1, R14 KÕ2 » Küsimus

Küsimus

Mis tundus esimesel sessioonil toimunud arvutiõpetuse tundides olevat keeruline? Mida teadsin ja oskasin juba varem teha?

Vastamiseks vajuta postituse pealkirjal “Küsimus” ning lisa kommentaar.

9 Responses to Küsimus

 1. Keeruline on uue programmiga harjumine. Valemite, diagrammide ja jooniste osa vajab palju treenimist.

 2. Enamus läbivõetust oli tuttav ja selge. Seetõttu tundus mulle isiklikult kohati ka tempo liiga aeglane.
  Kõige keerulisemateks osutusid leheküljenumbrite lisamine, mis peab algama sissejuhatusele järgnevalt lehest. Varasemates õpingutes on see mulle alati tööde vormistamise komistuskiviks osutunud. Kui nüüd iseseisvalt paar korda harjutada, siis peaks olema juba lihtne. Seletasite väga selgelt ja arusaadavalt.
  Täiesti uueks asjaks oli valemite vormistamine Microsoft Equation 3.0 abiga, kuid see oli vaid uudne lähenemine, mitte ületamatult raske.

 3. Uus ja huvitav oli kirjalike tööde vormistamine. Tundus kohati isegi hirmutav, kuidas suudan need asjad endale kõik meelde jätta. Kui aus olla, siis korraks tekkis hingamise paus, kui omale kirjalike tööde juhendi välja printisin. Seda materjali oli tõeliselt palju, üle 70 lehekülje. Lõppkokkuvõttes ei olnud esimese sessiooni arvutiõpetuse tunnis midagi keerulist, kuna kasutan arvutit ka oma igapäevatöös. Õpetaja oli ülihea juhendaja ja suutis tempot hoida täpselt nii, et kõik õpilased järgi jõuaksid. Nüüd jääb üle ainult kõik nupud uuesti läbi proovida.

 4. Tere.
  Midagi väga keerulist ei olnud aga kõik mis jõudsime läbi teha, oli uus ja huvitav. Uus sellepärast, et oma igapäevatöös Wordis dokumente ei koosta ega kirju kirjuta. Seda kõike meelde jätta on siiski keeruline aga kirjalike tööde juhend, kindlasti aitab.
  Ootan huviga järgmist tundi.

 5. Mulle meeldis väga Õppetöös ülesannete tegemise ülesehitus! Kõik ülesanded sai step by step tehtud, mis oli kõigile võimalik järgi teha, et ülesannetega toime tulla. Selles ei olnud midagi keerulist!

 6. Minu jaoks oli kõik uus ja keeruline ning sammu pidadaüsna raske. Varasemalt pole olnud vajadust ei Wordi ega Excelit kasutada. Olen sellel teemal nagu algklassiõpilane.

 7. Kuna igapäeva töös pole nii täpset vormistust vaja olnud siis kõik oli uus ja huvitav. Kõige keerulisem tundus valemite kasutamine ja lehekülgede nummerdus.

 8. Mulle meeldis, et õpetaja aitas mind. Midagi mina juba teadsin kooli ajast, aga midagi tutvusin esimesel korral. Ootan järgmist sessionit.

 9. Väga keeruline oli wordis õigete punktide paika panemine. Eelnevalt olin koolis õppinud wordi kasutamist aga nii täpselt ei õpetatud kuidas teha jooniseid ja teisi olulisi asju paika panna: nt. pealkirjade seadistus jne.
  Õppejõud on meeldiv ja abivalmis.